Sitg Lublin Facebook

Narada Sekretarzy i Skarbników Oddziałów SITG w Bytomiu

W dniach 28-29.04.2025r. w Bytomiu odbyła się kolejna coroczna Narada Sekretarzy i Skarbników Oddziałów Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Górnictwa (SITG).

Zarząd Główny SITG reprezentowali:Zbigniew Lubosik-Prezes Zarządu Głównego,Natalia Lindner-Sekretarz Generalna Zarządu Głównego i Adam Pieloch-Główny Księgowy Zarządu Głównego. Zarząd Oddziału w Lublinie reprezentował Sekretarz Sławomir Opłocki

Zebranych gości przywitał Prezes Zarządu Oddziału w Bytomiu Jan Kurko.Prezes nawiązał do historii działalności Oddziału w Bytomiu.W 2021r. Oddział w Bytomiu obchodził 75 lat działalności (lata 1946-2021).

W imieniu Zarządu Głównego głos zabrał Adam Pieloch. Temat wystąpienia dotyczył nowego rozliczania faktur wg systemu KSEiF.Przedstawił również wyniki finansowe za 2025r.

Bezpośrednio na spotkaniu nie został wybrany organizator Narady w 2027r. Będzie wyznaczony z urzędu przez Zarząd Główny.

Po oficjalnych wystąpieniach rozpoczęły się rozmowy przedstawicieli Oddziałów z Zarządem Głównym.

Narada przebiegła w atmosferze merytorycznej współpracy i stanowiła istotny element integracji struktur SITG oraz wspólnego wypracowywania kierunków rozwoju organizacji.

 

Projektowanie stron - pixup.pl